Kontaktujte nás

Přehled volných pozic

Aktuálně hledáme

Tiskař
ZAJÍMAVÉ FINANČNÍ OHODNOCENÍÚstí nad Labem

Tiskař na heatsetových polygrafických strojích – rotační offset – Lithoman III

Máte vzdělání s polygrafickým zaměřením? Nejste spokojený v současném zaměstnání či hledáte první "opravdovou" práci v oboru? V obou případě je čas na změnu! Nečekejte a připojte se k nám!
Pro naši společnost Severotisk s.r.o. hledáme tiskaře na polygrafických strojích.
Práce na plný úvazek, v nepřetržitém provozu (12-ti hod. směny).

Nabízíme:

* nástup možný DLE DOMLUVY
* zajímavé finanční ohodnocení (dle zkušeností)
* práce na HPP (zázemí stabilní společnosti s tradicí)
* stravenky v hodnotě 2x 110Kč/směna
* nepřetržitý provoz (12-hodin. směny) KRÁTKÝ/DLOUHÝ TÝDEN
* v průměru 15,5 dne pro Váš odpočinek
* příspěvek na volný čas 2.000 Kč ročně
* příspěvek na životní/penzijní připojištění
* roční vánoční bonus (dle výsledků společnosti)
* NÁBOROVÝ BONUS 6.000Kč
* dobrou dopravní dostupnost do zaměstnání
* možnost dalšího vzdělávání a profesního rozvoje

Požadujeme:

* minimálně vyučen v oboru
* praxe v oboru výhodou (není podmínkou)
* ochotu pracovat ve směnném provozu
* pracovitost, svědomitost, spolehlivost

Pokud Vás nabízená pozice zaujala, tak nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle tel.: 472 767 349, emailem jana.soukupova@severotisk.cz nebo svůj životopis odevzdejte u nás na vrátnici (adresa je Mezní 3312/7, 400 11 Ústí nad Labem).

Operátor v tiskárně
NÁBOROVÝ BONUS 6.000KčÚstí nad Labem

Jste manuálně zručný a fyzicky zdatný? Nevadí Vám práce v nepřetržitém provozu? Chcete pracovat v Ústí nad Labem a k tomu mít šéfa s férovým přístupem?
Pak hledáme právě Vás.
Vyžadujeme spolehlivost a pracovitost. Vše ostatní Vás naučíme…

Pracovní náplň je pestrá a budete součástí týmu, který dělá radost lidem po celé Evropě.

Nabízíme:

* nástup možný IHNED či co NEJDŘÍVE
* nástupní mzda cca 22.000Kč (po zaučení navýšení mzdy)
* práce na HPP
* nepřetržitý provoz (12ti hodinové směny)
* zázemí stabilní společnosti
* v průměru 15,5 dne na Váš odpočinek
* smlouva na dobu určitou (následně na dobu neurčitou)

Náplň práce:

* pomocné práce ve výrobě
* ukládání tiskovin na palety
* důsledné značení jednotlivých palet štítky
* čistění tiskového stroje
* protahování papíru
* úklid v okolí tiskového stroje

Požadujeme:

* manuální zručnost
* spolehlivost, pracovitost

Není na co čekat

Žádná pozice Vás nezaujala, ale přesto byste u nás chtěl/a pracovat?

Zkuste nám napsat, možná něco vymyslíme!